استیکر های واتس اپ هنوز نسبتاً جدید هستند و در نتیجه ، برنامه پیام رسانی ممکن است گزینه های زیادی را که می خواهید نداشته باشد. به راحتی می توانید خسته کننده شوید وقتی مجبورید بارها و بارها از همان استیکرها استفاده کنید. نکته خوب این است که اپلیکیشن هایی مخصوص استیکر واتساپ برای انتخاب بسته های استیکر ارائه شده وجود دارد. همه آنها ارزش بارگیری ندارند ، اما بسیاری وجود دارد که سبک های مختلفی را در یک برنامه ارائه می دهند. بگذارید ببینیم کدام یک ارزش نصب دارند.

1 .Sticker.ly

یکی از بهترین استیکر ها دارای بهترین امتیاز  ، Sticker.ly شامل طیف گسترده ای از استیکرهای WhatsApp است که توسط هزاران کاربر بارگذاری شده است. حتی می توانید بسته های استیکر  خود را با استفاده از ویژگی “Auto Cut” یکپارچه ، که راس مطالب موجود در عکس های شما را تشخیص می دهد و آنها را برای شما ترسیم می کند ، آسان کنید (با نتایج گاها ناخواسته خنده دار ، مانند یک بسته از چهره های گربه ای عجیب و زاویه دار که با هم رو به رو می شویم). )

مقایسه gmail و outlook ، کدام یک بهتر است؟

استیکر های خنده دار ، استیکر های عاشقانه ، نقل قول های الهام بخش برای صفحه وضعیت WhatsApp شما ، الگوهای رفتاری ، استیکر های “دونالد ترامپ دوست داشتنی” و موارد دیگراز جمله نمونه هایی است که در این پک وجود دارد. انتخاب از بین این استیکر ها خودش نوعی تفریح لذت بخش است.

2 .Christmas Stickers for WhatsApp – WASticker Apps

کریسمس فرا می رسد ، و می توانید در مورد Christmas Stickers for WhatsAppخوشحال باشید. شما می توانید از میان استیکر های سبک تعطیلات مانند Presentations، Santa، Reindeer، Trees، Snowman، emojis به سبک سانتا و کلاه سانتا انتخاب کنید.

مقایسه gmail و outlook ، کدام یک بهتر است؟

به دنبال استیکر های WhatsApp در سال نو می گردید؟ یک بسته هم برای آن وجود دارد. اگرچه تعطیلات پاییز به مدت طولانی از بین رفته است ، استیکر های مخصوص شکرگذاری و هالووین نیز وجود دارد.

3 .WAStickerApps – استیکر بازی

 بیایید با آن روبرو شویم ، احتمالاً یک تقاطع بزرگ بین افرادی که از استیکر های WhatsApp استفاده می کنند و افرادی که از بازی استفاده می کنند وجود دارد ، بنابراین منطقی است که بسته های استیکر طراحی شده فقط با آن دسته از افراد در ذهن وجود داشته باشد.

مقایسه gmail و outlook ، کدام یک بهتر است؟

بسته بازی Game Stickers حاوی مجموعه ای عالی از استیکر های غیر رسمی برای بازی های محبوب مانند PUBG ، Super Mario ، Angry Birds ، League of Legends و موارد دیگر است. همه استیکر ها به صورت سفارشی ساخته شده اند ، بنابراین اگر بخواهید از آنها در فیلم های YouTube یا جای دیگر استفاده کنید ، کاملاً قانونی نیستند و اعتصاب حق چاپ نمی کنند. با استفاده از این بسته استیکر ، در نهایت قادر خواهید بود تا با دوستان بازی خود ، گپ های واتس اپ خود را گیم کنید.

4 . 10 بسته استیکر برای WhatsApp

یک بسته استیکر که بچه ها به آن عشق می ورزند ، 10 بسته استیکر برای واتس اپ است. این انتخاب شخصیت مانند اسم حیوان دست اموز ، پرنده ، تمساح ، گربه ، کوسه دوستانه ، سگ ، پنگوئن ، خرس قطبی و اسب شاخدار دارد.

مقایسه gmail و outlook ، کدام یک بهتر است؟

یک نکته جالب در مورد این بسته استیکر خاص این است که از آنجا که از تلگرام است ، یک استیکر وجود دارد که به شما می گوید از تلگرام استفاده کنید. شما می توانید قبل از وارد کردن استیکر یا با ضربه زدن روی دکمه سبز “افزودن به واتس اپ” ، استیکر بسته را بر روی علامت به علاوه ای که می بینید اضافه کنید.

5 . استیکر ها برای (whatsapp (Emojis

اگر نمی توانید به اندازه کافی از ایموجی ها بهره مند شوید ، Emoji Stickers برای واتس اپ ضروری است. این همه احساساتی را که شما به آن نیاز دارید ، دارد و می توانید روی 9 استیکر emojis و یک استیکر یادداشت برداری حساب کنید.

دسترسی آسان به بخش های مختلف GAMIL

یادگارها هیچ متنی در زیر آنها ندارند ، اما آنها ممکن است برای خود صحبت کنند زیرا آنها یادگارهای بسیار مشهوری هستند. شما استیکر ها را به همان روشی که تمام موارد قبلی را ذکر کرده اید نصب می کنید.

6 . استیکر ساز

بهترین بسته های استیکر واتساپی که ایجاد می کنید خود شمایید. ممکن است تصویری از خودتان با عبارتی که می خواهید در یک مکالمه به اشتراک بگذارید داشته باشید و می خواهید از آن استفاده کنید. با استفاده از Sticker Maker می توانید از هر تصویر به عنوان استیکر در واتس اپ استفاده کنید.

دسترسی آسان به بخش های مختلف GAMIL

می توانید استیکر هایی با شکل مربع یا بیضی شکل با تصویر از گالری دستگاه خود ایجاد کنید. برای اضافه کردن بسته استیکر به واتس اپ باید حداقل سه استیکر و یک نماد استیکر تولید کنید. در هر بسته می توانید به اندازه سی استیکر اضافه کنید و اگر می خواهید استیکر را از یک بسته جدا کنید ، روی نقاط منهای قرمز ضربه بزنید.

 7 . استیکرهای جدید برای چت 

New Stickers for Chatting گزینه های عالی و متنوعی دارند. می توانید بسته های استیکر مانند کریسمس ، حیوانات ، نمایش های تلویزیونی ، بازی های ویدئویی ، ایموجی ها ، افراد مشهور ، فوتبال و عبارات را انتخاب کنید

دسترسی آسان به بخش های مختلف GAMIL

همچنین گزینه ای برای ایجاد استیکر های واتساپ خود دارد ، اما به طور پیش فرض به آنها شکل مربعی می دهد. برای افزودن یک بسته استیکر ، روی دکمه سبز “See more” سبز ضربه بزنید ، سپس دکمه بارگیری در سمت راست هر بسته قرار دارد.

نتیجه

بیایید امیدوارباشیم که به زودی دیگر مجبور به دانلود برنامه های اضافی برای لذت بردن از انواع زیادی از استیکر های واتساپ نشوید. تا آن زمان ، از یک یا همه این برنامه های WhatsApp Sticker لذت ببرید.

منبع : سایت Make Tech Easier

(Visited 790 times, 1 visits today)