are-smartwatches-worth-it-featured

شک چندانی وجود ندارد که ساعت های هوشمند خود را به عنوان فناوری های بزرگی اثبات کرده اند. دسترسی به اطلاعات عظیم از صفحه نمایش های کوچک نشانگر آنچه در آینده ممکن خواهد شد است. با این حال ، این بدان معنی نیست که ساعت هوشمند برای همه مناسب است. به ویژه برای کاربران Android ، تقریبا ساعتهای هوشمند زیادی برای انتخاب وجود دارد که می تواند منجر به انتخاب نادرست و خریدی ناخوشایند شود. در مورد کاربران اپل هم، ساعتهای زیادی وجود دارد که “کار می کنند” ، اما هیچکدام به اندازه Apple Watch کاری انجام نمی دهند. بنابراین ، آیا ساعت های هوشمند ارزش خرید در سال 2020 را دارند؟ همراه این مقاله باشید.

دولت اتحادیه ساعت هوشمند

are-smartwatches-worth-it-icons

اگر ده سال به عقب برگردید و به خود بگویید که در طی ده سال قادر خواهید بود از مچ دست خود تماس تلفنی برقرار کنید ، فکر می کنید این صحبت دیوانه وار بوده است. در آن زمان اینگونه بود. وحالا شرایط اینطور شده است اپل ، رهبر قطعی تولید ساعت هوشمند با  در اختیار داشتن تقریبا نیمی از بازار فعلی ، ده ها میلیون از اپل واچ خود را به فروش رسانده است. سامسونگ ، Fitbit و Garmin نیز میلیون ها ساعت هوشمند فروخته اند و این چیزی نیست جز رشدی که در آینده انتظار می رود مشاهده کنیم. کسب اخیر Fitbit در گوگل ، فقط به ایجاد رقابت در این فضای بازار علاقه دارد. شعار انها این است: ساعتهای هوشمند ماندنی هستند .

ساعت های هوشمند شما را سالم تر می کنند

آیا در سال 2020واقعا به ساعت هوشمند نیاز دارید؟ البته که نه. جواب آن قطعاً خیر. اما نکته این است که ، اکثر مردم به تلفن هوشمند نیز احتیاج ندارند ، بنابراین جواب چندان سیاه و سفید نیست. یک ایده. که قطعاً به نفع ساعت های هوشمند در سال 2020استدلال می کند این است که با استفاده از ساعت هوشمند افراد دارای آگاهی از سلامتی هستند.

are-smartwatches-worth-it-heart-rate

نظارت بر ضربان قلب مچ دست به ابزاری مهم برای ساعت هوشمند و در برخی موارد نجات دهنده تبدیل شده است. اپل از این ویژگی به عنوان یکی از مهمترین جنبه های مالکیت اپل واچ استفاده می کند. به دلایلی خوب ، مانیتور ECG (الکتروکاردیوگرام) از ویژگی های مهم و اساسی بوده است که باعث شده بسیاری از خریداران بتوانند پلانگ های ساعت هوشمند را بگیرند. با افزودن چندین دستگاه دیگر که این ویژگی را اضافه می کنند و به شدت از آن دفاع می کنند ، در آینده جان های بیشتری نجات می یابد. به همین ترتیب ، ردیابی خواب که از نظر سلامتی متمرکز است ، از زمان ظهور ساعت مچی هوشمند فاصله زیادی دارد. افزایش دقت به دست آمده از ساعت هوشمند ، به افراد بی شماری که مشکل خواب دارند یا به خواب بهتر نیاز دارند ، کمک کرده است. تقریباً در هر ساعت هوشمند موجود امروز این ویژگی از طریق یک برنامه شخص ثالث قابل بارگیری ساخته شده است یا در دسترس است.   آخرین و مهمترین دلیل مهم سلامتی در داشتن ساعت هوشمند ، ردیابی تناسب اندام است. ردیاب های بدنسازی مدتهاست که در این مکان حضور دارند اما با ساعت هوشمند بسیار اصلی تر شده اند. همه چیز از دویدن و دوچرخه سواری گرفته تا اسکیت سواری از طریق ساعت هوشمند قابل ردیابی است. با وجود ده ها مدل موجود با یک اتصال سلولی داخلی ، شما حتی به تلفن هوشمند خود نیز برای پیگیری فعالیت ها احتیاج ندارید

موارد اضافی که دنیای شما را آسان تر می کنند

خوب ، بنابراین ما مشخص کرده ایم که به دلایل سلامتی ، ساعت هوشمند می تواند یک سرمایه ارزشمند در سال 2020باشد. آیا دلایل دیگری وجود دارد که یک ساعت هوشمند بتواند به زندگی شما کمک کند؟ البته وجود دارد. دلایل شامل همه موارد از اعلان های هوشمند برای ایمیل ، تماس ، پیام و موارد دیگر می شود بدون اینکه به تلفن خود نگاه کنید. در طول جلسه با شما تماس می گیرند؟ به تلفن هوشمند خود نگاه نکنید. سریع به ساعت خود نگاه کنید و به یاد داشته باشید که بعداً تماس بگیرید یا پاسخ دهید. در مورد مدیریت موسیقی چطور؟ یک ساعت هوشمند می تواند صدا را تنظیم کند ، و آهنگ ها و ایستگاه ها را با فشار دادن روی صفحه ساعت هوشمند تغییر دهید. بسیار ساده است و تقریباً بدون درد .

فراموش نکنید که یک ساعت هوشمند نیز می تواند به عنوان یک ابزار پرداخت استفاده شود. آیا می خواهید از سامسونگ ، اندروید یا Apple Pay استفاده کنید؟ تلفن خود را در خانه بگذارید و فقط مچ خود را اسکن کنید. آیا این یک ویژگی مهم است؟ البته که نه. چند بار امتحان کنید و بعد ببینید که آیا می خواهید از چیز دیگری استفاده کنید یا خیر

برای هرکس نیست

واضح است که ساعت هوشمند برای همه نیست. آیا ارزش خریدن را در سال 2020دارد؟ کاملا. قیمت ساعت های هوشمند از زمان آغاز برای اولین بار به طور قابل توجهی کاهش یافته است  مدل های قبلی Apple Watch اغلب با تخفیف های سنگین در بازار به فروش می رسند و قیمت دیگر مانعی برای مالکیت ساعت هوشمند نیست. برای جمعیت غیر اپل ، ساعت های هوشمند سازگار با بودجه با قیمتی زیر 100 دلار شروع میشود. که بسیار کمتر از قیمت ساعتهای ممتاز است.

are-smartwatches-worth-it-apple-watch

البته  واقعیت این است.که  اگر می خواهید یک ساعت پریمیوم داشته باشید و مایل به پرداخت برای یک ساعت پریمیوم هستید ، احتمالاً ساعت هوشمند برای شما مناسب نیست. چیزی را روی مچ دست خود می خواهید که فقط زمان را اعلام کند؟ پس ساعت هوشمند برای شما مناسب نیست. آیا ترجیح می دهید روزانه   اعلان  کمتری داشته باشید؟ پس یک ساعت هوشمند برای شما مناسب نیست

نتیجه :

از زیر سوال بردن اینکه  ساعت هوشمند ارزش خرید را در سال 2019 دارد یا خیر ، دست بردارید چون پاسخ بطور واضح بله است. فواید ی که برای سلامتی دارد به تنهایی باعث ارزش آن می شود. اینکه شما می توانید سالم تر باشید و به یافتن دلیل دیگری برای ترک تلفن هوشمند خود کمک کنید ، تمام دلایلی است که شما نیاز به گرفتن یکی از آنها دارید. در واقع ، اکنون   اقدام کنید و یک ساعت هوشمند را تهیه کنید قطعا جایی برای فروش آنها سراغ دارید.

منبع : سایت Make Tech Easier
(Visited 5 times, 1 visits today)