تبدیل فایل های پی دی اف به پاورپوینت

گاهی برامون اتفاق میافته که میخوایم یه فایل PDF رو برای پرزنتیشن به فایل پاورپوینت تبدیل کنیم!

برای اینکار میخواهیم سایتی رو بهتون معرفی کنیم که اینکار رو با نهایت تطبیق انجام میده و محتوای پی دی اف شما رو بصورت تفکیک شده و درست وارد پاورپوینت میکنه، حتی متن ها ( البته درصورتیکه موقع ساخت PDF تبدیل به گرافیک outline یا تصویر نشده باشه) رو هم بصورت پاراگراف های متنی و قابل ادیت میاره که خیلی کاربردیه.

www.smallpdf.com/pdf-to-ppt

شخصا چند فایل پی دی اف رو تبدیل کردم و تنها موردی که دیدم در مورد تبدیل تعداد کمی از محتوای PNG یا ترنسپرنسی دار زمینه بود که تیره تر از شفافیت بکار رفته در نمونه PDF وارد فایل پاورپوینت شده بود ( ظاهرا برنامه Transparency تنظیم شده در PDF رو که حدود 20% بود 100% آورده بود) که به راحتی اصلاح شد.

مرحله اول : آپلود فایل پی دی اف

این لینک رو باز کنید www.smallpdf.com/pdf-to-ppt یا آدرس رو توی براوزرتون وارد کنید و فایل پی دی اف خودتون رو آپلود کنید.

میتونید فایل رو مستقیما از پوشه با ماوس کلیک و درگ کنید توی منطقه نارنجی یا با کلیک روی Choose file فایل مورد نظرتون رو توی کامپیوتر انتخاب و آپلود کنید

مرحله دوم : بارگزاری و تبدیل در سایت

خط نارنجی نازکی بالای حاشیه کادر نشون میده فایل در حال آپلود شدنه، بعد از تکمیل آپلود کادری که میبینید تغییر میکنه و دکمه های اشتراک گذاری و دانلود و ایمیل فعال میشه و میتونید فایل تبدیل شده به پاورپوینت رو دانلود کنید

مرحله سوم : دانلود یا ایمیل

با کلیک کردن روی دکمه ای که توی عکس میبینید فایل براتون دانلود میشه

این سایت علاوه بر تبدیل PDF به PPT خیلی کارهای دیگه هم انجام میده، مثل تبدیل عکس به PDF، پاورپوینت به پی دی اف، تبدیل Excel به پی دی اف و Word، حذف تعدادی از صفحات PDF و قفل گذاری روی PDF و . . . 

لینک صفحه اصلی سایت برای عملکرد های دیگه: https://smallpdf.com/

(Visited 1 times, 1 visits today)