netflix-not-availabe-in-your-country

اگر در آمریکا ساکن نیستید ، قادر نخواهید بود به سایتهایی مانند Hulu ، Netflix ، Pandora و غیره دسترسی پیدا کنید در حالی که خدمات VPN زیادی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید ، بسیاری از آنها برای لذت بردن شما نیاز به پرداخت هزینه دارند. ارتباط خوب Tunlr یک سرویس مفید است که می توانید برای دسترسی رایگان به Hulu ، Netflix و بسیاری از سایت های دیگر از خارج از ایالات متحده ، به صورت رایگان استفاده کنید.

اکثر سایت های مستقر در ایالات متحده ، ورودی را بر اساس آدرس IP مسدود می کنند. اگر از یک IP غیر آمریکایی به سایت دسترسی پیدا کنید ، به شما امکان دسترسی نمی دهد. Tunlr یک سرویس رفع انسداد DNS است که DNS شما را دستکاری می کند و گیرنده   فکر می کند که در ایالات متحده واقع شده اید.

استفاده از Tunlr

از آنجا که Tunlr فقط یک سرویس حل کننده DNS است ، تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که DNS خود را به سرور Tunlr نشان دهید . هیچ نرم افزاری برای بارگیری و نصب وجود ندارد.

در لینوکس (اوبونتو) ، فقط باید فایل /etc/resolv.conf را پیکربندی کنید تا به سرور Tunlr اشاره کنید:

sudo nano /etc/resolv.conf

با وارد کردن یک هش (#) در مقابل هر خط ، تمام ورودی ها را پر کنید. سپس در پایان خطوط زیر را وارد کنید:

nameserver 69.197.169.9
nameserver 192.95.16.109

configuring-linux-resolv-file

فایل را ذخیره  کنید و از آن خارج شوید. راه اندازی مجدد کامپیوتر لازم نیست. مرورگر را ساده باز کنید و گشت و گذار در سایت ها را شروع کنید (اگر کار نمی کند ، سعی کنید کوکی ها و جلسه خود را حذف کنید). از طرف دیگر ، می توانید به سایت وضعیت Tunlr مراجعه کنید تا ببینید DNS تازه تنظیم شده در حال کار است یا خیر.

برای مکینتاش ، ویندوز ، آیفون ، اندروید و سایر دستگاه های دیگر ، جزئیات پیکربندی  راهنمای شروع را بررسی کنید.

 این صفحه ای است که من قبل از استفاده از Tunlr می بینم:

pandora-restricted

و این همان چیزی است که من بعد از فعال سازی Tunlr می بینم:

pandora-full-access

نکاتی درباره استفاده از Tunlr

 1. DNS خود را به طور دائم روی Tunlr تنظیم نکنید

Tunlr یک سرویس عالی با زیرساختهای کامل  نیست. ایده خوبی نیست که برای  هر روز وبگردی  آن را فعال کنید و ، زیرساخت های Tunlr را تحت فشار قرار دهید. فقط وقتی می خواهید به سایتهای محدود دسترسی پیدا کنید ، به DNS Tunlr بروید.

2 .به جای دستگاه کار خود روی یک ماشین مجازی از tunletr استفاده کنید

اگر نگران امنیت سرور DNS بالقوه ناشناخته هستید ، می توانید به جای آن از Tunlr در یک ماشین مجازی استفاده کنید. برخی از مزایای برجسته Tunlr عبارتند از:

  • شما از سرورهای DNS بالقوه ناامن برای کارهای اصلی خود استفاده نمی کنید که باعث افزایش حریم خصوصی و امنیت شما می شود
  •  dns ارائه دهنده شما بسیار سریعتر (از آنجا که از لحاظ جغرافیایی نزدیکتر است) از Tunlr به سؤالات DNS پاسخ خواهد داد
  • در صورت قطع سرویس خدمات Tunlr   تأثیری روی فعالیت های شما نخواهد گذاشت .

3 .برای تغییر سریع DNS از نرم افزار تعویض کننده DNS استفاده کنید

اگر کاربر ویندوز هستید ، می توانید از نرم افزاری مانند DNS Jumper برای تغییر سریع DNS خود استفاده کنید. این باعث صرفه جویی در وقت و تلاش شما برای تغییر دستی DNS می شود.

نتیجه

چندین راه برای دسترسی به سایت های محدود از خارج از ایالات متحده وجود دارد و Tunlr تنها یکی از راه هایی است که تقریبا برای هر سیستم عامل به خوبی کار می کند. این برنامه رایگان است و نیازی نیست که شما در هر سرویس VPN مشترک شوید.

از همه بهتر ، بدون هیچ خطر سرعت بارگذاری ، واقعا خوب کار می کند. تنها اشکال این است که شما باید تنظیمات DNS را در هر زمان به صورت دستی تغییر دهید ، اما با نرم افزار یا اسکریپت های اضافی نیز می توانید  این مشکل را برطرف کنید.

Tunlr را امتحان کنید و به ما اطلاع دهید که آیا به اندازه کافی برای شما مناسب است یا خیر. لذت ببرید!

منبع : سایت Make Tech Easier
(Visited 93 times, 1 visits today)