cheap-android-smartwatches-featured

برای هر کسی که در جستجوی ساعت هوشمند ارزان است ، خبر خوب این است که گزینه های زیادی دارید. این که آیا به دنبال راهی ارزان برای پیگیری تماسها و اعلان ها یا ورود به سیستم در آخرین اجرای خود هستید ، گزینه هایی برای انتخاب دارید. کاهش دادن این لیست به چهار گزینه ارزان قیمت پیشرو می تواند یک چالش باشد ، بنابراین ما پیش دستی کردیم واین کار را برای شما انجام داده ایم. لیست ما را در زیر با بهترین ساعتهای هوشمند مطلق بررسی کنید و سپس ساعت مورد نظر خود را انتخاب کنید

1 .Samsung Galaxy Watch Active 2

نظرات کاربران بیان کرده است که. Samsung Galaxy Watch Active 2 یک انتخاب غیرقابل باور به عنوان یکی از بهترین ساعت های هوشمند اندرویدی است. خبر خوب؟ هزینه آن بسیار کمتر از آن چیزی است که فکر می کنید حدود 279.99 دلار قیمت دارد ، بسیار کمتر از Apple Watch 5. با اجرای نرم افزار Tizen سامسونگ ، اندروید را تحت پوشش کامل اجرا نمی کند ، اما برای کار با تلفن های هوشمند نام خود تولید شده است.

cheap-android-smartwatches-galaxy-active

در هر دو حالت 46 و 42 میلی متری موجود است ، چون باید در اندازه های مچ دست متناسب باشد. صفحه نمایش بسیار زیبا و کم حجم دارد ، صفحه نمایش زیبا را به راحتی جابجا می کند و لذت بخش و مطلوب برای استفاده روزانه است. با کلمه “فعال” در نام محصول ، بدون تردید این ساعت برای تناسب اندام ساخته شده است. GPS همانطور که در حال پیگیری تمرین است و برای مدیریت بهتر بهداشت نیز وجود دارد ، امکان ردیابی خواب و ردیابی مواد غذایی نیز وجود دارد. برای خاموش کردن همه اینها ، عمر باتری بیش از حد کافی است و تا دو روز قبل از شارژ دوام می آورد.

2 .Bip Amazfit

اگر مجبور بودید Bip Amazfit را به دو کلمه توصیف کنید ، این یک معامله باورنکردنی خواهد بود. به راحتی یکی از ارزان ترین ساعت های هوشمند است، برچسب قیمت 80 دلار تقریباً با ارزش عالی است. عمر باتری آن به مدت چند هفته باعث شده است که هر شخصی که عمر باتری را در ساعت هوشمند بالاتر از همه ارزیابی کند ، ضروری باشد. تنوع گزینه های رنگ برای مطابقت با سلیقه شخصی شما مناسب است.

cheap-android-smartwatches-amazfitbip

مهم نیست که کدام رنگ را انتخاب کنید ، قادر خواهید بود تعداد قدم های خود ، کالری سوخته ، کیفیت خواب و ضربان قلب را بدون پرش از ضرب و شتم ردیابی کنید. Amazfit بیش از یک ردیاب تناسب اندام ، اعلان های هوشمند و همچنین گزارش وضعیت جوی را درست در صفحه اصلی اضافه می کند. مقاومت در برابر آب را برای اندازه گیری مناسب پرتاب کنید ، و می بینید که چرا این ساعت هوشمند به صورت آنلاین اظهار نظرهای ناخوشایند می کند. در صورت ردیابی تناسب اندام ، ساعت شامل حالت های ورزشی برای دویدن ، تردمیل ، دوچرخه سواری و پیاده روی است ، بنابراین می توانید پیشرفت را ردیابی کرده و به اهداف خود ضربه بزنید.

3 . Fossil gen 5

ترکیب عالی از عملکرد عالی و ظاهر خوب را دارد، ساعت هوشمند اندرویدی Fossil’s Gen 5 با استقبال حدود 300 دلار از جمعیت واقعی است. آخرین نسخه در صفحه ساعت های هوشمند خانه مد ، با مجموعه ای از ویژگی های قوی پشتیبانی می شود. با خاموش کردن خفاش ، فسیل بازخورد کاربر را به قلب خود گرفت و باعث افزایش عمر باتری نسبت به نسل گذشته شد. اکنون می توانید در کمتر از یک ساعت ساعت را تا 80 درصد شارژ کنید. بعد از سوزاندن کالری و مقداری باتری به لطف GPS داخلی برای دویدن ، شنا و پیگیری تناسب اندام بسیار مفید خواهد بود.

cheap-android-smartwatches-fossilgen5

شاید قابل توجه ترین ویژگی این ساعت اندرویدی ، گنجاندن بلندگو باشد. به ندرت حتی در گرانترین ساعتهای هوشمند اندرویدی نیز یافت می شود ، اکنون هشدارهای شنیداری را می شنوید ، تماسهای تلفنی برقرار می کنید و پاسخهای دستیار Google را در این ساعت دریافت خواهید کرد. با داشتن حداکثر 8 گیگابایت فضای ذخیره سازی ، فضای کافی برای بارگیری برنامه ها از فروشگاه Play وجود دارد. میتوانید 1 گیگابایت رم نیز اضافه کنید ، عملکرد کلی ساعت تقریبا بی عیب است.

4 .Ticwatch E2

اجازه ندهید عدم شناخت نام شما را فریب دهد. هر ساعت هوشمند با نامی که شما می شناسید ساخته نمی شود. Ticwatch E2  با قیمت 160 دلار ارائه میشود و در، جهان به عنوان یک ارزش عالی تحسین می شود. صفحه نمایش نسبتاً بزرگ 1.4 اینچی نسبت به قیمت آن بسیار چشم نواز است. برای طرفداران تناسب اندام در بین ما ، Ticwatch لایه تناسب اندام “TicMotion” خود را اضافه می کند که به طور خودکار فعالیت را تشخیص می دهد. این خبر خوب برای شناگران (حداکثر 150 فوت ضد آب) ، دوندگان ، واکرها و دوچرخهسواران است که می توانند با اطمینان به نتایج داخلی اعتما کنند و به GPS داخلی دسترسی داشته باشند.

cheap-android-smartwatches-ticwatchE2

پشتیبانی از فروشگاه Play را  تضمین می کند که می توانید به راحتی هر یک از صدها برنامه نرم افزاری موجود را بارگیری کنید تا بیشتر ویژگی های تناسب اندام Ticwatch E2 را تقویت کنید. گذشته از نقاط قوت تناسب اندام ، Ticwatch همچنین می فهمد که چه میزان شخصی سازی با صدها گزینه چهره دیده بان در دسترس است. آیا می خواهید بند خود را تغییر داده و حتی بیشتر شخصی کنید؟ این هم مشکلی نیست.

نتیجه :

 به دور از لیست کامل، این چهار گزینه نمایانگر بخشی از ساعتهای هوشمند اندرویدی موجود در بازار است. این قدرت واقعی سیستم عامل است: همه چیز وجود دارد. به گفته این ، اگر می خواهید بهترین گزینه ها را انتخاب کنید ، نمی توانید به آنچه در اینجا توصیه می شود اکتفا کنید. ساعت هوشمند مورد علاقه شما Android چیست؟

منبع : سایت Make Tech Easier
(Visited 1 times, 1 visits today)