Blockchain-OS-Featured

دنیای فناوری امروزه دیوانه ی بلاکچین است، اگر تصوری از اینکه بلاک چین چیست ندارید توضیح کارکرد و دلیل اینکه چرا مردم انقدر  دنبال ان هستند سخت خواهد شد. پس توضیح سیستم عامل بلاکچین مسئله را برای کسانی که اطلاعی در این مورد ندارند پیچیده تر میکند.

 این مقاله به این مسئله میپردازد که بلاکچین چیست و چرا  هر سیستم عاملی نیاز دارد که در معرض یک بلاکچین ساخته شود.

بلاکچین چیست

blockchain یک رویداد اصلی یا معاملات است که برای مقاومت در برابر دستکاری طراحی شده است

این امر با انجام “عدم تمرکز” حاصل می شود که یک اصطلاح فانتزی است ، بدین معنی که هیچ نسخه  مستر اصلی از سوابق وجود ندارد.

به عنوان مثال ، اگر شما و چهار هم خانه تان یک برنامه  برای کارهای خانه تهیه کرده اید و یک نفر از آن مراقبت می کند ، این یک سیستم متمرکز است. نگهبان برنامه کسی است که کنترل آن را کنترل می کند. به همین ترتیب ، او می تواند تنظیمات کوچکی انجام دهد تا بتواند از کارهایی که از آن متنفر است ، اجتناب کند.

با این حال ، اگر همه در مورد برنامه های کاری موافقت کنند ، پس از آن یک نسخه برای همه چاپ شود؟ به این ترتیب ، اگر کسی سعی کند برنامه را به نفع خود ویرایش کند ، چهار هم خانه دیگر می توانند آن را با نسخه های خود اصلاح کنند. به همین ترتیب ، اگر کسی بخواهد برخی کارهای مختلف را به هم بزند و همه در مورد تغییر موافق باشند ، همه می توانند برنامه خود را به روز کنند تا این موضوع را منعکس کنند. یک  کار کرد دیگر blockchain.  در رایانه های مختلفی در یک شبکه  برای نگه داشتن گزارش یک سند استفاده میشوند  ، در حالی که هر رایانه کپی خود را دارد. وقتی شخصی سعی می کند یک ورودی را در blockchain اضافه یا ویرایش کند ، تمام رایانه های درگیر باید ان را تأیید کنند. پس از عبور تغییرات از چک پوینت ، این تغییرات به blockchain اضافه می شود و همه رایانه های موجود در شبکه نسخه خود را به روز می کنند تا این موضوع را منعکس کنند.

سیستم عامل بلاکچین چیست؟

Blockchain-OS-Processor

مشکل اصلی این همه blockchain این است که تعداد زیادی از آنها وجود دارد. آنها برای فروشگاه ها ، ترانزیت ، تولید و کارخانه های رمزنگاری عالی هستند ، به این معنی که آینده مملو از لیناین زنجیره ای خواهد بود. علاوه بر این ، انواع سیستم عامل و نرم افزار در حال استفاده  هستند. این بدان معنی است که ناسازگاری زیادی بین سیستم های مختلف وجود خواهد داشت.

یک سیستم عامل blockchain قصد دارد هر دو این مشکلات را برطرف کند. برای مثال ، سیستم عامل های blockchain امروزی مجازی هستند. این بدان معناست که آنها روی سخت افزار رایانه شما اجرا نمی شوند بلکه در عوض روی cloud کار می کنند. این بدان معناست که می توانید blockchain های خود را بر روی رایانه های شخصی ، iOS یا حتی تلفن های همراه مدیریت کنید.

دوم ، هدف از یک سیستم عامل blockchain این است که شامل هر blockchain ممکنی بشود. به عنوان مثال ، شما در یک رمزنگاری سرمایه گذاری می کنید ، که سیستم عامل را در یک کیف پول نشان می دهد. سپس می توانید وجوه خود را در چندین بلاکچین رمزنگاری پخش کنید ، و سیستم عامل تب های تعادل  هر کدام را حفظ می کند.

سپس به بازار سیستم عامل می روید و می بینید شخصی در حال فروش کنسولی است که دوست دارید. شما cryptocurrency را بارگیری می کنید و آن را خریداری می کنید ، و سیستم عامل، حذف بودجه و اضافه کردن ورود به سیستم را بر روی blockchain بازار انجام می دهد. همه اینها با یک رابط کاربری گرافیکی انجام می شود ، دقیقاً مانند سیستم عامل روی رایانه یا تلفن همراه. این امر باعث می شود بدون نگرانی در مورد سازگاری متقابل ، برنامه های مختلف را با عملکرد blockchain آسان کنید.   این ممکن است چیزی شبیه به داستان های علمی تخیلی باشد ، اما این سیستم عامل ها در حال حاضر در دست اجرا هستند. به عنوان مثال ، سیستم عامل Nynja ارتباطات و blockchain را در یک برنامه ترکیب کرده است. شما حتی می توانید فریلنسر ها را با استفاده از این نرم افزار با تمام جزئیات وارد شده در blockchain استخدام کنید.

اتصال به آینده

 Blockchains ابزاری مفید است که جایگاه خود را در زمینه های  مختلف پیدا می کند – به حدی که در نهایت تعداد زیادی هم برای حساب کردن وجود دارد! خوشبختانه ، سیستم  عامل های blockchain به جمع آوری این سربرگ ها کمک می کند تا مدیریت و استفاده از آنها آسان تر شود. جالب ترین کاربرد blockchains برای شما چیست؟ در زیر به ما اطلاع دهید.

منبع : سایت Make Tech Easier
(Visited 5 times, 1 visits today)