نحوه کسب نتایج جستجوی بیشتر در هر صفحه از سرچ Google

Google تمام اطلاعات موجود در جهان را به معنای واقعی کلمه در نوک انگشتان شما قرار می دهد. شما ممکن است هر روز چندین ساعت را در شکار غول موتور جستجو برای وب سایت های غیر معمول و پیگیری لینک های کمی شناخته شده بگذرانید. اما هنوز فقط به کمتر از 0.001 درصد کل دانش موجود در وب دسترسی خواهید داشت. با وجود این مقدار اطلاعات مبهم و درخشان ، Google می کوشد تا با نمایش ده نتیجه اول در صفحه ، همه این موارد را به بسته های قابل کنترل تبدیل کند. اگر می خواهید نتایج بیشتری پیدا کنید ، مجبور خواهید بود به صفحه بعد بروید ، و بعد از آن بعد از ده نتیجه دیگر و الااخر

تغییر تنظیمات نتایج

اگر به دنبال منابع اطلاعاتی کمتر شناخته شده ای هستید که در گوشه و کنار وب حذف می شوند ، ممکن است بخواهید برای سرعت بخشیدن به روند جستجو بیش از ده نتیجه در هر صفحه مشاهده کنید. دو روش ساده زیر نحوه انجام این کار را نشان می دهد:

ابتدا به وب سایت گوگل بروید. در گوشه پایین و سمت راست صفحه گزینه تنظیمات را پیدا خواهید کرد.

بر روی تنظیمات کلیک کنید ، و یک پنجره کوچک جدید با گزینه های مختلف مربوط به نحوه استفاده از سایت ظاهر می شود.

مقایسه gmail و outlook ، کدام یک بهتر است؟

برگه تنظیمات جستجو را انتخاب کنید که صفحه جدیدی را باز خواهد کرد. در این صفحه قسمتی در نزدیکی بالا با عنوان “نتایج در هر صفحه ..”

دسترسی آسان به بخش های مختلف GAMIL

به طور مستقیم در زیر این بخش یک کشو است که تعداد نتایج جستجوی Google را که در هر صفحه ظاهر می شود را از ده تا صد کنترل می کند .  

 از اسلایدر استفاده کنید تا تعداد نتایجی را که می خواهید در هر صفحه ظاهر شود ، انتخاب کنید ، سپس به پایین پنجره بروید و روی ذخیره کلیک کنید.

از "نوشتار هوشمند" Gmail

نحوه عملکرد جدید سرچ شما حالا ذخیره شده است

روش جایگزین

این یک روش مستقیم تر برای کنترل تعداد نتایج در هر صفحه است ، به شرطی که بتوانید یک کد ساده را به خاطر بسپارید که باید به صفحه نتایج اضافه کنید. ابتدا به گوگل بروید و یک موضوع جستجو کنید. وقتی نتایج نشان داده می شوند ، به نوار آدرس که حاوی URL نتایج جستجو فعلی است بروید و کد را اضافه کنید: & num = X در اینجا ، X تعداد نتایج جستجوی مورد نظر در یک صفحه واحد است.

Enter را بزنید  نتایج بار دیگر روی صفحه نمایش داده می شود ، این بار با شماره ای که شما در انتهای کد قرار داده اید.

نتیجه

 در بعضی موارد ، محدودیت ده نتیجه جستجوی Google در هر صفحه بیش از یک راهنما ناراحت کننده است. با کمک دو روش فوق می توانید این مسئله را دور بزنید و با کارآمدتر جستجو در مورد موضوع جستجو کنید ، با وجود موارد کمتر کلیک بر روی Next و انتظار برای باز شدن یک پنجره صفحه نتایج جدید. با این حال ، به خاطر داشته باشید که نتایج بیشتری که در یک صفحه مشاهده می شوند ، باعث می شوند که الگوریتم جستجوی Google کندتر عمل کند. بنابراین به دنبال نتایج زیاد در هر صفحه نباشید ، یا در جستجوی منابع آنلاین با مشکل کند سرعت دیگری روبرو خواهید شد.

منبع : سایت Make Tech Easier

(Visited 1 times, 1 visits today)