ایالات متحده قوانین حریم خصوصی اینترنت را برطرف می کند

Google Forms در ایجاد نظرسنجی ها ، آزمونها ، دیدار با RSVP برنامه های شغلی ، فرم درخواست سفارش و بسیاری از برنامه های دیگر استفاده می شود. اگر مرتباً از این برنامه استفاده می کنید ، احتمال دارد که از برخی فرم های قبلی خود استفاده مجدد کنید. FormRecycler یک برنامه GSuite شگفت انگیز است که به شما کمک می کند تا با استفاده مجدد از سؤالات طراحی شده در فرم های قبلی، همان اندازه که می خواهید ، زمینه های بصری فرم را منتشر کنید. ما در این مقاله نشان خواهیم داد که چگونه می توان از آن برای ترکیب چندین فرم Google استفاده کرد.

نصب FormRecycler

وقتی سؤالات را مستقیماً با استفاده از فرم های Google وارد می کنید ، نمی توانید جزئیات داخلی سؤال مانند توضیحات متن صندوق های انتخاب را مشاهده کنید. این جایی است که FormRecycler می تواند به شما کمک کند ، زیرا به همه سؤالاتی که برای ایجاد و ویرایش سریع فرم ها نیاز دارید ، گوشه چشمی دارد .

form recycler

برای نصب FormRecycler ، با حساب GSuite خود وارد سیستم شوید و از این لینک دیدن کنید.  پس از نصب ، به راحتی ازطریق Google Drive شما کار می کند و به عنوان افزودنی با Google Forms در دسترس است.

GSuite-apps

ترکیب سوالات سایر فرم های Google با FormRecycler

فرم آزمون زیر فرم نمونه ای را نشان می دهد که با استفاده از برنامه بازیافت می شود. این یک پرسشنامه مصاحبه معمولی با زمینه هایی مانند نام متقاضی ، مدارک تحصیلی ، جنسیت ، سرگرمی و توضیحات است.

Google-Forms

بگذارید مجموعه داده های فوق را به شکلی جدید ترکیب کنیم. برای این کار ، به فرم های Google بروید و “یک فرم خالی جدید” را انتخاب کنید. برای پر کردن سوال با الگوی دیگر ، روی نماد “افزودنی” در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید و “FormRecycler” را انتخاب کنید.

Recycler-Google-Forms-Add-on

در مرحله بعد ، روی “بازیابی فرم سوالات بازیابی” کلیک کنید. پس از آن می توانید سوالات قدیمی را به فرم فعلی وارد کنید.

questions-form-recycler

فقط چند ثانیه طول خواهد کشید تا برنامه FormCycler تمام فرمهای موجود خود را نمایش دهد. من  نمونه “فرم 1” را که قبلاً ایجاد شده بود ، انتخاب کردم.

Select-form-for-recycling-questions

اکنون بر روی “Select” کلیک کنید و برنامه FormCycler بازیافت سؤالات از فرم انتخاب شده را به فرم موجود خود شروع می کند.

Recycle-questions-form-feature

بعد از اینکه مجموعه را شکل داد ، می توانید سوالات مورد علاقه خود را انتخاب کرده و سؤالهایی را که دیگر نیازی به آن ندارید از بین ببرید. برخلاف ویژگی واردات مستقیم فرم های Google ، در اینجا می توانید تمام سوالات و پاسخ ها را با جزئیات روشن مشاهده کنید. برای ادامه کار بر روی “درج سوالات” کلیک کنید.

Recycled-questions-Form-recycler

دوباره ، فقط چند ثانیه طول می کشد تا سوالات فرم موجود خود را جمع کنند.

Insert-questions-Form-Recycler

اکنون می توانید مشاهده کنید که سؤالات از فرم قدیمی Google با فرم فعلی ترکیب شده است. می توانید الگو را بر اساس هر معیار جدید ویرایش کنید. اگر عادت دارید اشکال مشابهی را به صورت هفتگی یا ماهانه در گردش کنید ، توصیه می شود فرم فعلی Google را به عنوان یک تکرار ذخیره کنید تا بتوانید جدیدترین مدخل ها را پیگیری کنید.

Questions-recycled-using-Form-Recycler

با استفاده از FormRecycler ، هیچ محدودیتی در تعداد فرم هایGoogleموجود  که می توانید وارد شوید ، وجود ندارد

Google-Form-using-Form-Recycler

نسخه پریمیوم FormRecyler

در حال حاضر ، FormRecycler محدوده هفتگی حداکثر 50 سؤال را که مجاز به بازیابی مجانی هستند ، تعیین می کند. این برای بسیاری از افراد کار می کند ، اما اگر می خواهید بیشتر از حد اعلام شده بازیافت کنید ، باید سالانه 24 دلار با هزینه ای پرداخت کنید.

Form-Recycler-Paid-version

نتیجه

در حالی که گزینه ای برای وارد کردن سؤالات به طور مستقیم از Google Forms وجود دارد ، پیمایش آن دشوار است زیرا نمی توانید کل فرم را بصری کنید. بنابراین ، هنگام وارد کردن سؤالات ، باید نوشته های تکراری را به صورت دستی پاک کنید. بنابراین ، FormRecycler یک برنامه واقعا شگفت انگیز است که به شما کمک می کند هوشمندانه با اشکال مختلف کار کنید تا یک مورد جدید را ایجاد کنید که تمام تجربیات یادگیری قبلی را دارد. آیا قبلاً از FormRecycler استفاده کرده اید؟ اگر متوجه شدید که مفید است ، در نظرات با ما در میان بگذارید.

منبع : سایت Make Tech Easier
(Visited 38 times, 1 visits today)