best-firefox-extensions-hero-

از زمانی که Firefox به روزرسانی عظیم “Quantum” خود را در سال 2018 به انجام رساند ، روح جدیدی در کالبد مرورگر محبوب موزیلا دمیده شد.  سریعتر از همیشه شده است ، و تعمیرات اساسی رخ داده در آن سبب شده است که که توسعه دهندگان برنامه های افزودنی مجبورند برنامه های خود را دوباره طراحی کنند تا با Firefox Quantum کار کنند. حالا که آب ها از آسیاب افتاده اند در سال 2020  شما تعداد زیادی پیوست برای Firefox  با عملکرد های گوناگون را در اختیار دارید.

در اینجا بهترین این پیوست ها که میتوانید از ان استفاده کنید را برایتان قرار داده ایم.

1 .تقویت کننده YouTube

best-firefox-extensions-enhancer-for-youtube

برنامه های افزودنی زیادی وجود دارد که به شما امکان می دهد تجربه YouTube خود را اصلاح کنید – از چک کننده رتبه بندی تا مسدود کننده تبلیغات. اما Enhancer for YouTube بسیاری از ترفندهای کوچکتر را در یک جا قرار داده است. این یک برنامه افزودنی همه در یک است که به شما امکان می دهد قطعنامه های پخش پیش فرض را تغییر دهید ، حاشیه نویسی را حذف کنید ، پخش کننده ویدیو را پین کنید ، کانال های خاص را از لیست مسدود کردن تبلیغات دربیاورید و خیلی موارد دیگر.

2 .گزینه های جستجوی تصویر

best-firefox-extensions-image-search-options

یکی از بهترین ویژگیهای  Chrome  برای مدت زیادی،قابلیت جستجوی عکس معکوس بوده است که به شما امکان می دهد با کلیک راست بر روی یک تصویر ،  فوراً به جستجوی تصاویر مشابه در Google بپردازید. Image Search Options تقریباً همین کار را انجام می دهند ، البته با دادن یک  منوی  چند گزینه ای  برای جستجوی آن تصویر.

که نخ  کمی بیشتر از گزینه یکپارچه Chrome ارائه می دهد ، زیرا به شما امکان می دهد جستجوی تصویر معکوس را در طیف گسترده ای از موتورهای جستجو انجام دهید.

3 .خوانندگان در تاریکی

best-firefox-extensions-dark-reader

Firefox برای کسانی که می خواهند از  حالت تاریک استفاده کنند ، ویژگی محدودی قرار داده است. بله ، یک تم تاریک در منوی سفارشی سازی وجود دارد ، اما فقط روی قاب پنجره اعمال میشود نه  محتواهایی که در واقع با آنها تعامل دارید . Dark Reader تغییر می کند که این ویژگی باعث  وارونه کردن هر رنگی در مرورگر در طول شب میشود و از آسیب به چشم جلوگیری میکند.

4 .برگرداندن برگه های بسته شده

best-firefox-extensions-undo-close-tab

تا حالا شده است که صفحات زیادی از وب را باز کنید و هنگام بستن تعدادی از آن ها دائم نگران بسته شدن اتفاقی صفحاتی باشید که به آن ها نیاز دارید؟Undo Close Tab را وارد کنید ، یک پسوند ساده که برگه اخیراً بسته شده شما را با یک کلیک بازیابی می کند. نه تنها این ، بلکه با کلیک راست روی نماد برنامه افزودنی ، می توانید به 25 برگه اخیراً بسته شده خود دسترسی پیدا کنید.

5 .پاک کردن اتوماتیک تاریخچه‌

best-firefox-extensions-history-autodelete

ما نمی خواهیم جزئیات آن را بدانیم ، اما شما احتمالاً دلایل زیادی دارید که نمی خواهید مردم سابقه مرور وب شما را ببینند.

شما می توانید به هر حال این کار را از طریق Firefox انجام دهید ، اما با استفاده از History AutoDelete کنترل بیشتری بر روی این روند به دست می آورید. با استفاده از این برنامه افزودنی ، می توانید به وب سایت ها و URL های خاصی که نمی خواهید تاریخچه آنها   ذخیره شده باشد را تعیین و مدیریت کنید.

6 .مبدا uBlock

best-firefox-extensions-ublock-origin

احتمالاً نام بزرگترین برنامه افزودنی در این لیست ، uBlock Origin از مدتها قبل مورد علاقه کسانی است که نمی خواهند با تبلیغات در هر سایتی که بازدید می کنند بمباران شوند ( که تقریبا یعنی همه مردم مگه نه؟!)

این برنامه به این دلیل محبوب است که، به طور پیش فرض همه تبلیغات را مسدود می کند و به شما امکان می دهد سایت هایی را که می خواهید از آنها پشتیبانی کنید با چند کلیک در لیست های سفید قرار دهید. اگر می خواهید بیشتر پیش بروید ، فیلترها ، قوانین و سایر تنظیمات زیادی دارد که می توانید آنرا تنظیم کنید.

7 .کمک کننده دانلود فیلم

best-firefox-extensions-video-downloadhelper

چه در YouTube و چه در پلتفرم  هوشمند تر Vimeo حضور داشته باشید ، احتمالاً هر روز  چندین بار پیش می آید که  بخواهید یک ویدیو را بارگیری کنید. Download VideoHelper یک پسوند فروتنانه است که به شما امکان می دهد با چند کلیک این کار را انجام دهید. فقط به ویدئویی که می خواهید بروید ، روی نماد کلیک کنید ، و کلیه رزولوشن ها و کدک ها (mp4 ، وب ، 3gpp) را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید آن را بارگیری کنید. می توانید فیلم ها را به عنوان فایل های صوتی نیز بارگیری کنید!

نتیجه

این مجموعه ما از بهترین برنامه های افزودنی Firefox است که می توانید در سال 2020 دریافت کنید. ما لیست را به روز خواهیم کرد و به روز رسانی های جدید تر را در آن قرار خواهیم داد

 در ضمن ، در این مورد به ما اطلاع دهید که آیا موارد دلخواه دیگری دارید که فکر می کنید باید به این لیست اضافه کنیم ؟

منبع : سایت Make Tech Easier
(Visited 1 times, 1 visits today)